O nas

Za Ważkie.Studio odpowiadam ja, czyli Kinga – fotografka z Poznania, która jakiś czas temu postanowiła rzucić korporację i oddać się całkowicie fotografii. Portret i fotografia kobieca to moje największe pasje. Tworzę także zdjęcia wizerunkowe oraz ślubne, jednak zawsze – naturalne.

Od dawna chciałam mieć własną przestrzeń kreatywną, do której wstęp będą mieli także inni fotografowie i fotografki, a także osoby, które same coś tworzą – biżuterię, kosmetyki, odzież lub szukają miejsca z dobrą energią na zorganizowanie własnych warsztatów i spotkań.

Zależało mi aby stworzyć miejsce, które szybko i bez wysiłku da się „edytować” do potrzeb różnych twórców – stąd oszczędność w dekoracjach. Kocham przestrzeń, dobre światło i niewymuszoną elegancję. Lubię także szukać nowych ścieżek na swojej własnej drodze rozwoju. Stąd w Ważkim znalazły się lampy błyskowe, modyfikatory i tła. Sekcja sprzętu ciągle się rozrasta, a planach mam już kolejne zmiany i ulepszenia w studio.

Oprócz dobrego światła, w studio zawsze jest też kawa. To nie jest przypadek – kawa to dla mnie synonim gościnności i małego szczęścia i chcę, aby wszyscy którzy odwiedzą Ważkie.Studio właśnie to poczuli.

Masz pytania, chcesz wynająć studio lub wykupić u mnie sesję? Napisz mi wiadomość.